Střešní taška IBF SKAGEN

Střešní taška IBF SKAGEN je taška dvojitá S v leskle třpytivé povrchové úpravě. Tašky ve tvaru dvojitá S SKAGEN jsou vyrobeny z probarveného betonu, který obsahuje přírodní písek s vysokým obsahem křemene a nejlepších druhů cementů. Vnější povrch tašky je pokryt inovativním povrchem REFLEKTE.

Povrchová úprava REFLEKTE je poslední povrchová vrstva krytiny a je složena z akrylových pryskyřic s reaktivními prvky, které  chrání barvu před UV zářením, zvyšují hladkost povrchu a zajišťují její zajímavý třpytivý lesk.

Dále se taška IBF SKAGEN vyznačuje zvýšeným indexem SRI (Solar Reflectance Index), který významně zlepšuje schopnost povrchu tašky odrážet sluneční světlo od povrchu střechy, čímž je dosažen lepší tepelný komfort budovy.   

Střešní taška SKAGEN je dostupná v černé, antracitové a cihlově červené barvě.

Výrobní technologie střešních krytin IBF je založena na válcování a vibračním lisování betonu v hliníkových formách v plně automatizovaném výrobním procesu při stálé kontrole jakosti. Střešní tašky IBF mají dvojitou podélnou záložku, těsnicí hřbet napříč a zaoblenou spodní hranu.

© Střechy KMB, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie a obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.
Tvorba webových stránek Develox